Seiya konditsioneer

<< Tagasi konditsioneeride lehele

Toshiba SEIYA on kuluefektiivne ja vaikne konditsioneer, mis on projekteeritud võimalikult suurt mugavust Konditsioneer Toshiba Seiyasilmas pidades. Seade kasutab Toshiba uut inverteri- ja kompressoritehnoloogiat et pakkuda A++ jahutusvõimsust ning mugavust aasta ringi.

 

A++ energiatõhusus

SEIYA hinna ja kvaliteedi suhe teeb temast turul ainulaadse toote. Kogu tootevaliku jahutusvõimsus on A++, mis tähendab optimaalset mugavust ning eriti vähest energiakulu.

 

Disain ja usaldusväärsus

Toshiba innovatiivne rotatsioonkompressoritehnika ühendab eeskujuliku jõudluse ja täieliku usaldus- väärsuse. See minimeerib kõikumised, et temperatuur püsiks stabiilne ning töötab tõhusamalt, et vältida ühtaegu juhusliku müra riski.
Tänu Toshiba inverteritehnikale suudab SEIYA konditsioneer pidevalt jahutusvõimsust juhtida, reguleerides kompressori kiirust vastavalt vajadusele.

 

Ainulaadse mürasummutusfunktsiooniga konditsioneer

SEIYA ainulaadne vaikne töörežiim võimaldab kasutajal vähendada välisseadme mürataset, et ka naabritele oleks tagatud öörahu. Vaid nupuvajutusega vähendab see režiim mürataset 3 dB (A) võrra – 43 detsibellini (A), kuna seab välise mürataseme esikohale jahutusvõimsuse kiirusega võrreldes.

Toshiba SEIYA konditsioneeril on ka väga vaikne funktsioon, mille helitase on ainult 19 dB(A)!

 

Muuda konditsioneeri seadistust kodust eemal olles

Olenemata sellest, kus viibid, saad igal ajal oma pere jaoks mugavalt seadistada ideaalse jahutus- või küttetaseme. Kui oled kodus, võta lihtsalt infrapunajuhtpuldi asemel kasutusele intuitiivne nutirakendus.

 

Hoia toaõhk puhtamana

SEIYA konditsioneeri varustuses on Magic Coil®, mis hoiab ära vee ja tolmu kogunemise soojusvahetile.
Kui kliimaseade on välja lülitatud, jätkab ventilaator saastunud soojusvaheti puhastamiseks tööd, et hoida soojusvaheti puhta ja kuivana ning säilitada kliimaseade kõrge energiatõhusus.

 • Erakordselt hea hinna-kvaliteedi suhe
 • 7 võimsusastet
 • Energiaklass A++
 • SEER 6,3
 • SCOP 4,0
 • Siseseadme müratase 19 dB (A)
 • Isepuhastuv

 

soojuspumba sertifikaat

 

 

Toshiba SEIYA on väga vaikne konditsioneer, mis on usaldusväärne ja töökindel. Küsi kohe Toshiba Seiya konditsioneeri pakkumist! Helista 518 3205 või kirjuta info[at]toshibaeesti.ee!

 

Laadi Toshiba SEIYA konditsioneeri tootetutvustus alla siit!

<< Tagasi konditsioneeride lehele

  Milline konditsioneeri mudel Sind huvitab?

  Toshiba SeiyaToshiba ShoraiToshiba MultisplitToshiba RAV ja VRF