Firmast - Toshiba. Õhksoojuspumbad. Õhk-vesi soojuspumbad. Konditsioneerid

Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhk-vesi soojuspumbad, konditsioneerid

Firmast

Refteh OÜ on Toshiba soojuspumpade ja kondistioneeride ametlik maaletooja ja edasimüüja Eestis. 

 

Refteh OÜ toob kodudesse ja ettevõtetesse tipptehnoloogilisi energiasäästlikke külmutusseadmeid ja – TOSHIBA õhksoojuspumpsüsteeme ning kütte-, kliima- ja jahutusseadmeid. Refteh on Toshiba Air Conditioning kaubamärgi ametlik esindaja.

Meie meeskonnal on pikaajalised kogemused toitlustuse, kaubanduse ning eriotstarbelise külmutus- ja jahutusseadmete süsteemide paigaldamisel ning iga projekti käsitleme me kui ainulaadset tervikut. Tööstuslikud külmutustehnika tooted on külmhooned ja -kambrid, kiirkülmutid, kiirjahutid, veejahutid, keskmasinad kõikidele külmatarbijatele.

Lisaks külmaseadmetele pakume erinevate ruumide ja hoonete jahutus- ning kütteseadmeid ja – Toshiba soojuspumbadsüsteeme sh Toshiba õhksoojuspumbad ning õhk-vesi soojuspumbad. Kasutades tänapäevaseid ökonoomseid küttelahendusi, milleks on soojaveesalvestiga soojuspump, saavad nii eramuomanikud kui ärikliendid tervikliku ja kõrge kasuteguriga süsteemi oma äri- või tootmishoonete või ruumide kütmiseks ja sooja tarbevee tootmiseks.

 

Refteh on firma, kes pidevalt areneb ja pakutavate seadmete valikut täiustab. Me pakume kliendile lahendusi, mis on tema jaoks optimaalsed, kvaliteetsed ja millele on parimal tasemel müügijärgne teenindus. Meie tehnikaeksperdid läbivad pidevalt erinevaid koolitusi ja on pikaajaliste kogemustega.

 

Refteh_logo. Toshiba maaletooja

Refteh tegeleb kaubanduslike külmutusseadmete ja vesijahutussüsteemide projekteerimise ja
paigaldamisega alates 1999. aastast. Refteh on 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte.