ESTIA Monobloc õhk-vesi soojuspump

<< Tagasi õhk-vesi soojuspumpade lehele

Õhk-vesi-soojuspump-Toshiba-Estia-Monobloc

Toshiba ESTIA Monobloc õhk-vesi soojuspump on ideaalne valik suurte hoonete kütmiseks ja jahutamiseks.

 

Paindlik lahendus võimaldab kombineerida kuni nelja seadmega süsteeme, mida juhitakse master/slave -tüüpi kompleksjuhtimisega. Monobloc on täiendus ESTIA tooteseeriale. Monobloc

ESTIA on võimeline moodustama mitu BMS-protokolli ühendust. Erinevad ringluspumbad muudavad süsteemi paigaldamise lihtsaks ja kiireks (fikseeritud või muutuva kiirusega pumbad, paisupaagid jne).

 

Suur jõudlus kompaktses korpuses

ESTIA Monobloc hüdraulikakomponendid on integreeritud väga kompaktsesse välisseadmesse. ESTIA Monobloc on saadaval 17 ja 21 kW mudelina, mis kütab hooneid ja toodab sooja tarbevett. ESTIA kompressor suudab toota kuni 60 °C vett kuni -10 °C välistemperatuuril. Lisaks saab ESTIA Monobloci kasutada ruumide jahutamiseks kuuma ilmaga.

 

Erinevad kombinatsioonid – uude või renoveeritavasse hoonesse

Uusehitistesse mõeldud õhk-vesi soojuspumba süsteemid sisaldavad muutuva kiirusega pumpa. Renoveerimisprojektide jaoks on saadaval fikseeritud kiirusega pumbad, mille väline staatiline rõhk on kuni 150 kPa. Objektide jaoks, kus pump on juba paigaldatud, on saadaval ka ilma pumbata seadmekomplekte.

Toshiba Estia Monobloc süsteemi on võimalik seadistada ka kaugjuhtimise teel – kasutajaliides on intuitiivne ja mugav.

 

soojuspumba sertifikaat

 

 

 

Toshiba ESTIA Monobloc õhk-vesi soojuspumba süsteem on efektiivne ja säästlik lahendus suurte hoonete jaoks.  Uuri täpsemalt 518 3205 või info[at]toshibaeesti.ee!

 

Laadi Toshiba ESTIA õhk-vesi soojuspumba tootetutvustus alla siit!

 

<< Tagasi õhk-vesi soojuspumpade lehele

    Vali sind huvitavad õhk-vesi soojuspumba mudel või mudelid!

    Toshiba EstiaToshiba IlvesToshiba MonoblockToshiba Estia DHW