Estia õhk-vesi soojuspump

<< Tagasi õhk-vesi soojuspumpade lehele
 

Õhk-vesi-soojuspump-Toshiba-EstiaToshiba ESTIA õhk-vesi soojuspump on tõenäoliselt parim kaasaegne küttesüsteem – see pakub sulle küttekuludelt märkimisväärset kokkuhoidu tänu uuele, täiustatud kütte- ja jahutussüsteemile.

ESTIAt võid kasutada traditsioonilise soojaveeboileri asemel või lisaks sellele nii uusehitustes kui renoveerimisprojektides. 

 

Toshiba ESTIA õhk-vesi soojuspump on efektiivne ja säästlik ka madalatel temperatuuridel

ESTIA paindlik küttevee temperatuuri juhtimine võimaldab küttevee optimaalset tootmist erinevatele kütte- ja jahutusvee tarbijatele. ESTIA siseseade on võimeline kütma ja jahutama ühte või kahte tsooni ning tootma sooja tarbevett. Elektriline kütteelement (3,6 või 9 kW) toetab küttevee tootmist raskemates tingimustes.

ESTIA Split välisseade on kompaktne ja tõhus kütte- ja jahutuslahendus, mis on saadaval 4,5 kuni 16 kW standard- ja võimsama mudelina (Ilves) ning täiesti uue 4,5 kW standardmudelina.

 

ESTIA õhk-vesi soojuspumbal on väga tõhus soojaveeboiler

Soojaveeboiler on kompaktne soojustatud roostevabast või emaileeritud terasest paak, mis toodab olmevee kasutamiseks mõeldud sooja tarbevett. Optimeeritud juhtimisloogika aktiveerib sisseehitatud kütteelemendi, kui on vaja suuremas koguses sooja vett. See lahendus vähendab seadme kasutuskulusid ja tagab ühtlase temperatuuriga sooja vee tootmise.

 

Üks süsteem, mitu lahendust – nii uude kui vanasse hoonesse. Paigaldus on kiire ja lihtne

ESTIA Split õhk-vesisüsteem sobib kasutamiseks nii uusehitistes kui renoveerimisprojektides. ESTIA õhk-vesi-soojuspumba süsteemi saab kasutada koos erinevate kütte- ja jahutusseadmetega, näiteks radiaatorid, põrandaküte ja ventilaatorkonvektorid.

Toshiba ESTIA õhk-vesi-soojuspumbasüsteemi saab ühendada vanade hoonete olemasolevate veeboileritega, mis katab hoone aastaringse soojaveevajaduse. Traditsiooniline soojaveeboiler võib külmadel talvepäevadel olla näiteks õhk-vesi-soojuspumba varusüsteem.

Paigaldamine on kiire ja lihtne. Siseseade paigutatakse hoones sobivasse kohta. Korstnat ega puurkaevu ei ole vaja, seega on ka paigaldustöödel lisatöö maht minimaalne. Kompaktse välisseadme võib tänu erinevatele paigaldusviisidele paigaldada hoone välisseinale või näiteks rõdule.

 

Mugav kaugjuhtimine

ESTIA õhk-vesi soojuspumba saad ühendada kas traditsioonilise toatermostaadiga või uusima põlvkonna nutika toatermostaadiga, mis võimaldab seadmete kaugjuhtimist nutitelefoni, tahvelarvuti või arvuti abil.

Uus suure näidikuga juhtpult on lihtne ja kasutajasõbralik.

Juhtpuldil on stiilne disain, taustvalgus ja Õhk-vesi soojuspump Estia juhtpultuudsed ilmekad ikoonid. Süsteemiga saab lihtsalt ühendada ka teise juhtpuldi, mis muudab seadmete kasutamise lihtsamaks. Sisseehitatud tarkvara reguleerib vee temperatuuri ja optimeerib süsteemi energiatarbimist.

Nädalataimer reguleerib küttevee jaotumist ühte või kahte tsooni ja soojaveeboilerisse. Igale nädalapäevale (ja ööle) on võimalik programmeerida kuni kümme erinevat funktsiooni ning hallata nii täiuslikult oma kodu energiatarbimist.

 

Laadi alla Toshiba Estia tuvustus (pdf)

 

 

<< Tagasi õhk-vesi soojuspumpade lehele

    Vali sind huvitavad õhk-vesi soojuspumba mudel või mudelid!

    Toshiba EstiaToshiba IlvesToshiba MonoblockToshiba Estia DHW