Multisplit õhksoojuspumbalahendus

<< Tagasi õhksoojuspumpade lehele

Toshiba Multisplit on parim õhksoojuspump, kui soovid ühe välisseadmega ühendada Õhksoojuspump Toshiba Multisplit2-5 siseseadet.

See on ideaalne õhksoojuspumpade lahedus eramute või suuremate korterite jaoks, kuid sobib hästi ka kontorihoonetele.

 

Toshiba Multisplit-tehnoloogia on energiatõhus

Tänu Toshiba inverteritele on välismoodulid efektiivsed ka osalise koormuse puhul.  Toshiba uus ülitõhus DC topeltpöörlev (DC Twin-Rotary) kompressor lubab tipptasemel jõudlust madalal energiatarbimisel. See võimaldab seadmel kiiret ja täpset temperatuuri reguleerimist ja kuni 40–50% energiasäästu võrreldes püsikiirusega seadmetega.

Toshiba Inverteri mitmeosalised süsteemid garanteerivad siseruumide hea õhukvaliteedi ja madala helitaseme. Eritähelepanu on pööratud seadme kasutamisele vaikses töörežiimis (nt öisel ajal).

 

Õhksoojuspump, mis annab sulle puhta ja värske toaõhu

Õhu puhastuse võimalus parandab oluliselt ruumide sisekliimat ja elamismugavust. Võimsad õhu töötlemis- ja filtreerimisfunktsioonid võimaldavad seadmel eraldada õhust tolmuosakesed, halva lõhna, viirused, bakterid ja allergeenid.

Toshiba uus IAQ-filter on Toshiba laboratooriumide uusim siseõhu parandamiseks mõeldud toode. Kui paljudel teistel seadmetel kannatab õhupuhastuse tõttu seadme õhuvool, siis Toshiba õhksoojuspumpade puhul seda ei juhtu. Seade töötab ikka efektiivselt ja õhk on puhtam, värskem ja tervislikum.

 

Toshiba Multisplit variandi jaoks sobivate siseadmete valik on lai:

  • Super Daisekai 6
  • Suzumi
  • Konsoolseade
  • Kanaldatav seade
  • Kassettseade

Ka seadmete paigaldamine on kiire ja lihtne. Välisseadmed on kompaktsed, neid on lihtne transportida ja tänu pikale toruühendusele (kuni 80 m 5:1) saab neid hoones paigaldada mitmesse eri kohta.

 

Toshiba Multisplit õhksoojuspump on parim lahendus eramajadesse, suurematesse korteritesse ja kontorihoonetesse. Küsi kohe Toshiba MULTISPLIT pakkumist – täida kõrvalolev vorm, helista 518 3205 või kirjuta info[at]toshibaeesti.ee!

 

Laadi Toshiba MULTISPLIT õhksoojuspumba tootetutvustus alla siit!

 

<< Tagasi õhksoojuspumpade lehele

    Milline õhksoojuspumba mudel Sind huvitab?

    Toshiba Premium+Toshiba PolarToshiba AuroraToshiba ShoraiToshiba MultisplitToshiba UFH põrandamudelToshiba RAV ja VRFToshiba WiFi juhtimine