Põrandamudel UFH

<< Tagasi õhksoojuspumpade lehele

Õhksoojuspumba põrandamudel, mis on vaikne, usaldusväärne ja efektiivne.

Kui sulle ei meeldi laealused õhksoojuspumba mudelid, võid valida põrandale paigaldatava õhksoojuspumba.

Süsteem töötab tänu Toshiba DC Hybrid Inverter tehnoloogiale maksimaalse võimsusega, et kiiresti ohksoojuspump_porandamudelsoovitud temperatuur saavutada. Kui see on käes, korrigeerib muundur seadme võimsuse temperatuuri hoidmiseks sobivale tasemele.

TWIN-rootor kompressor teeb süsteemist väga efektiivse, vaikse ja usaldusväärse õhksoojuspumba ka siis, kui välistemperatuur on -15 °C.

 

Õhksoojuspump, mil on vaikne unerežiim

Kui aktiveerid vaikse unerežiimi, tõstab või alandab seade õhu temperatuuri astmeliselt, kuni on saavutatud kahe kraadi võrra kõrgem või madalam temperatuur eelnevalt seadistatust.
Vaikne funktsioon vähendab ka mürataseme puhuri pöörlemiskiiruse abil maksimaalselt madalale tasemele.

 

Põrandamudel, millel on kompaktne disain ja mis säästab ruumi

Toshiba disaineritel ja inseneridel on õnnestunud välja töötada kompaktne ja efektiivne põrandale sobiv ufvõhksoojuspumba seade. Seadme kaasaegne disain ja valge värvus sobivad mistahes kasutuskeskkonda. See õhksoojuspump võtab vähem ruumi kui tavaline kütteradiaator ja sobib paigaldamiseks näiteks akna alla radiaatori asemele.

 

 

 

 

 

 Toshiba UFH õhkoojuspumba põrandamudel on suurepärane lahendus siis, kui tahad loobuda vanadest radiaatoritest või lae alla paigaldatav lahendus sulle ei meeldi või ei sobi. Täida kõrvalolev vorm või helista 518 3205 või kirjuta info[at]toshibaeesti.ee!

 

Laadi alla Toshiba UFH tuvustus (pdf)

 

<< Tagasi õhksoojuspumpade lehele

    Milline õhksoojuspumba mudel Sind huvitab?

    Toshiba Premium+Toshiba PolarToshiba AuroraToshiba ShoraiToshiba MultisplitToshiba UFH põrandamudelToshiba RAV ja VRFToshiba WiFi juhtimine