Toshiba Home WiFi juhtimiskontroll

Läksid hommikul tööle, kuid päeva jooksul kukkus õhutemperatuur kümmekond kraadi ja sa tahaks koju jõudes ikkagi mõnusat sooja tuba? Või unustasid kogu perega nädalaks maale sõites soojuspumba temperatuuri madalamaks reguleerida, et asjatult elektrit ei kulutaks? Appi tuleb Toshiba Home AC WiFi Control. 

Toshiba Home AC WiFi Control on üks kõige arenenumaid WiFi kaugjuhtimisseadmeid õhksoojuspumpade turul.

Tänu pilvetehnoloogiale on Toshiba soojuspumpade kaugjuhtimine võimalik kõikjal, kus on olemas internetiühendus. Süsteem koosneb õhksoojuspumba siseseadmele paigaldatavast võrgukaardist, nutitelefoni või tahvelarvutisse alla laaditavast rakendusest ja pilvetarkvarast.

Rakendus sobib nii iOSi kui Androidi seadmetele.

Seadet ja rakendust saab kasutada kõigi kaasaegsete Toshiba mudelitega.

 

Wifi kaugjuhtimissüsteemi on lihtne paigaldada ja kasutada

Adapteri ühendamine soojuspumba siseseadmega on kiire ja lihtne. Kasutajaliides on hästi mugav ning see teeb ka rakenduse kasutamise lihtsaks. Selged sümbolid ja suured numbrid hõlbustavad soovitud töörežiimi valimist ja rakenduse värv muutub vastavalt valitud töörežiimile.

 

Kaugjuhtimispuldi funktsioonid

Toshiba Home WiFi Controlil on palu erinevaid võimalusi soojuspumba kaugjuhtimiseks. Lisaks põhifunktsioonidele nagu töörežiim, kiiruse reguleerimine, temperatuuri seadistamine või nädalataimer, on Toshiba Home AC Controli erifunktsioonide hulgas täisvõimsuse juhtimine, lapselukk, sisse- ja väljalülitamise taimer jne. Lisaks on võimalik panna seadet hoidma 5 – 13° C temperatuuri, lülitada ECO režiimile, kasutada kaminafunktsiooni või vaikset režiimi.

 

Juurdepääs mitmele kasutajale ja mitmele soojuspumbale

Nutitelefonirakenduse abil saate ühest telefonist juhtida mitut õhksoojuspumpa. See võimaldab näiteks kontrollida sama telefoni kaudu toatemperatuuri nii oma püsielukohas kui ka suvilas.  Aga on hea lahendus ka juhul, kui sul on kodus (või kontoris) mitu soojuspumpa. Ühte õhksoojuspumpa saab juhtida kuni 5 kasutajat ja iga kasutaja saab kontrollida kuni 10 seadet. Seadmed võib jagada ka kolme rühma, millest igaühesse võib kuuluda kuni 10 pumpa.

 

Toshiba Home AC WiFi Control  ideaalne lahendus tänapäeva kiire elutempo juures – mugavus ja säästlikkus vaid ühe nupuvajutusega. Uuri täpsemalt 518 3205 või info[at]toshibaeesti.ee!

    Milline õhksoojuspumba mudel Sind huvitab?

    Toshiba Premium+Toshiba PolarToshiba AuroraToshiba ShoraiToshiba MultisplitToshiba UFH põrandamudelToshiba RAV ja VRFToshiba WiFi juhtimine