Multisplit

<< Tagasi õhksoojuspumpade lehele

Toshiba Multisplit on suurepärane valik, kui soovid ühe välisseadmega ühendada Õhksoojuspump Toshiba Multisplit2-5 siseseadet.

Multisplit on ideaalne lahedus eramute või suuremate korterite jaoks, kuid sobib hästi ka kontorihoonetele.

 

Toshiba Multisplit-tehnoloogia on energiatõhus

Tänu Toshiba inverteritele on välismoodulid efektiivsed ka osalise koormuse puhul.  Toshiba uus ülitõhus DC topeltpöörlev (DC Twin-Rotary) kompressor lubab tipptasemel jõudlust madalal energiatarbimisel. See võimaldab seadmel kiiret ja täpset temperatuuri reguleerimist ja kuni 40–50% energiasäästu võrreldes püsikiirusega seadmetega.

Toshiba Inverteri mitmeosalised süsteemid garanteerivad siseruumide hea õhukvaliteedi ja madala helitaseme. Eritähelepanu on pööratud seadme kasutamisele vaikses töörežiimis (nt öisel ajal).

 

Puhas ja värske õhk

Õhu puhastuse võimalus parandab oluliselt ruumide sisekliimat ja elamismugavust. Toshiba kliimaseadmetega on siseõhu kõrge kvaliteet tagatud. Võimsad õhu töötlemis- ja filtreerimisfunktsioonid võimaldavad seadmel eraldada õhust tolmuosakesed, halva lõhna, viirused, bakterid ja allergeenid.

Toshiba uus IAQ-filter on Toshiba laboratooriumide uusim siseõhu parandamiseks mõeldud toode. Kui paljudel teistel seadmetel kannatab õhupuhastuse tõttu seadme õhuvool, siis Toshiba õhksoojuspumpade puhul seda ei juhtu. Seade töötab ikka efektiivselt ja õhk on puhtam, värskem ja tervislikum.

 

Multisplit variandi jaoks sobivate siseadmete valik on lai:

  • Super Daisekai 6
  • Suzumi
  • Konsoolseade
  • Kanaldatav seade
  • Kassettseade

Ka seadmete paigaldamine on kiire ja lihtne. Välisseadmed on kompaktsed, neid on lihtne transportida ja tänu pikale toruühendusele (kuni 80 m 5:1) saab neid hoones paigaldada mitmesse eri kohta.

 

Toshiba Multisplit on parim lahendus eramajadesse, suurematesse korteritesse ja kontorihoonetesse. Küsi kohe Toshiba Multisplit pakkumist! Täida kõrvalolev vorm või helista 518 3205 või kirjuta info[at]toshibaeesti.ee!

 

<< Tagasi õhksoojuspumpade lehele

    Milline konditsioneeri mudel Sind huvitab?

    Toshiba SeiyaToshiba ShoraiToshiba MultisplitToshiba RAV ja VRF