Õhksoojuspumba kaugjuhtimine pakub rohkesti eeliseid nii koju kui suvilasse paigutatud pumba kasutajale. Õhksoojuspumba juhtimine nutitelefoni või muu mobiilseadme kaudu on sama lihtne kui seadme tavapärane juhtimine puldiga, olenemata ajast ja kohast.

 

Kuidas kaugjuhtimine töötab?

Õhksoojuspumba kaugjuhtimine on võimalik nii mobiilsidevõrgu kui ka WiFi-ühenduse kaudu.

GSM-juhtimisega seade vajab SIM-kaarti ja oma „mobiilinumbrit“. Juhtimine toimub nutitelefoni rakenduse või tekstisõnumiga. Traadita võrgus toimub kaugjuhtimine arvutisse, tahvelarvutisse või nutitelefoni laaditava rakenduste abil. Tasuta rakendused on saadaval kõigi tavaliste operatsioonisüsteemide jaoks.

 

Kaugjuhtimine säästab raha ja aega

Õhksoojuspumba kaugjuhtimine vähendab küttekulusid, võimaldades kasutada pumpa vastavalt tegelikule küttevajadusele.

Kas teadsid, et õhksoojuspumba kaugjuhtimiseks on tasuta rakendused nii iPhone’ide kui ka Android-telefonide tarbeks?

 

Kaugjuhtimise abil on lihtne reguleerida ruumide temperatuur madalale nn valvetemperatuurile ajaks, kui kedagi kodus ei ole, ning „tellida“ endale kojusaabumise hetkeks mugavalt soe tuba.

Suvilas säästab õhksoojuspumba kaugjuhtimine ka aega. See annab operatiivset infot temperatuuri ja õhksoojuspumba töö kohta ning võimaldab neid kauge maa tagant juhtida. Nii jäävad ära asjatud sõidud selleks, et suvilat kütta või näiteks elektrivoolu kõikumisest tingitud häiretele reageerida. Kaugjuhtimisseadme vastuvõtja akutoide tagab andmevahetuse ka voolukatkestuste korral.

 

Vaata Toshiba Home WiFi juhtimiskontrolli kohta täpsemat infot siit.