RAV ja VRF

<< Tagasi õhksoojuspumpade lehele

Toshiba RAV sarja tooted sobivad kõikidele suurematele kontori-, kaupluse- ja muudele äriruumidele. Vastavalt sinu soovile ja vajadusele kombineerime just sulle sobiva võimsuse ja süsteemi. Olgu see siis näiteks ühe siseosaga või näiteks nelja siseosaga kombineeritud süsteem.

Toshiba RAV sarja õhksoojuspumbad ja konditsioneerid rahuldavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajaduse – nende võimsus algab alates 2,5 kW ja lõpeb vastavalt kliendile vajamineva võimsusega!

Toshiba RAV sarja efektiivsusklass SCOP juba 4,28!

Toshiba VRF ja Mini VRF seeria tootevalik sobib ennekõike neile, kelle jahutus või RAVküttevajadus algab 16 kW ja siseühikute arv ühes süsteemis on kuni 48.
Terviklahendused hoonetele – kuni 48 siseühikut (MMY-seeria), soojendusvõimsusega 16…..165 kW. See sobib suurhoonetele, uusehitisele, renoveeritavatele hoonetele, suurte soojuslike koormustega aparaadiruumidele jne.

Selle seeria vaieldamatud eelised:

  • kombineeritav soojendusvõimsus 16…165 kW;
  • niinimetatud pealiini torustik, mille pikkus võib olla kuni 300 m;
  • kõrguste vahe välisühiku ja madalaima siseühiku vahel kuni 30 m;
  • siseühikute arv kuni 48 tk;
  • kõik siseühikud on eraldi juhitavad juhtpuldist;
  • juhtpulte saab valida kas juhtmega või juhtmeta ning erinevate funktsioonidega.

MMY- seadmed põhinevad invertertehnoloogial. Seadmete tööd on võimalik jälgida arvutist, saada infot vigadest ning automaatselt saata häiresignaale erinevatele vastuvõtjatele. Siseühikud on saadaval seinale, lakke, kanalisse, nelja ja kahte suunda puhuvaid, põrandaligi jne. Välisühikuid saab oma kompaktsuse ja mürataseme poolest paigaldada nii katustele kui ka maapinnale.
Samuti on võimalik ehitada välja niinimetatud kolme toru süsteem ja samaaegselt nii jahutada kui ka soojendada erinevaid ruume.

Toshiba RAV sarja välisühikuid saab valida kas DI-digital inverteri või SDI-super digitalinverteri vahel. DI välisühikut soovitame valida juhul kui kasutatakse süsteemi ennekõike jahutuse eesmärgil. SDI välisühik on võrreldes DI välisühikuga tunduvalt efektiivsem ja seepärast tuleks kütmise eesmärgil valida just SDI välisühik.

Anna meile algandmed ja me koostame sulle sobiva pakkumise. Meie teeme ka paigalduse ning ka hilisema hoolduse.

 

Vaata videost, kuidas töötab Toshiba Twin Rotary kompressor.

 

Toshiba  RAV või VRF süsteem on hea ja paindlik lahendus suurtele äriruumidesse – just vastavalt sinu ettevõtte vajadustele. Uuri täpsemalt 518 3205või info[at]toshibaeesti.ee!

<< Tagasi õhksoojuspumpade lehele

    Milline konditsioneeri mudel Sind huvitab?

    Toshiba SeiyaToshiba ShoraiToshiba MultisplitToshiba RAV ja VRF