Optimum õhksoojuspump

<< Tagasi õhksoojuspumpade lehele

Õhksoojuspump Toshiba Optimum annab sulle optimaalse küttekulude ja toasooja vahekorra.

 

Toshiba Optimum õhksoojuspumba eelised:

 • suurepärane energiaklass A++ nii kütte kui jahutuse osas; Õhksoojuspump Toshiba Optimum
 • garanteeritud küttevõimsus kuni -25° C;
 • oma klassi energiasäästlikuim kompressor;
 • automaatne ja manuaalne välisühiku sulatusfunktsioon;
 • ainulaadne kaminafunktsioon kannab kamina/ahju toodetud soojuse laiali ning kaminarežiimi kasutades puhub siseühik õhku ringi ka siis, kui välisühiku kompressor on seiskunud;
 • valvetemperatuur vahemikus +5 – +13°C;
 • Wi-Fi ja SMS-juhtimine (lisavarustuses).

 

Toshiba Premium õhksoojuspumbal on samuti Wi-Fi juhtimise võimalus Toshiba Home WiFi, mis annab sulle võimaluse oma soojuspumpa jälgida ja juhtida mis tahes maailmaotsast ja millal aga soovid.

 

Õhksoojuspump, mis on projekteeritud põhjamaisele kliimale ja testitud Soomes! Toshiba soojuspumbad testitud

Toshiba Optimumi spetsiaalselt kaetud soojusvaheti eemaldab tõhusalt saasteained, säilitades samas värskema ja tervislikuma siseõhu. Siseruumi tolmuvaba soojusvaheti tagab ka seadme kõrge energiatõhususe rekordiliselt pikaks ajaks, samal ajal sinu kodu elektriarvet vähendades.

Välisel seadmel on olemas kõrgrõhuandur – see annab märku, kui siseosa filtrid on pikka aega puhastamata ja umbes. Selle funktsiooni eesmärk on kaitsta ja pikendada kompressori eluiga.

Põhjamaade oludesse disainitud seadmele omaselt on sel õhksoojuspumbal väga hea välimus – vähendatud esipaneeli pind muudab üldmulje nägusamaks, mistõttu paistab siseseade väiksemana.

Toshiba kasutab oma uutes õhksoojuspumpades keskkonna-sõbralikumat külmaainet R32. Uus külmaaine vähendab märkimisväärselt CO2-heitmeid, mis on kliimamuutustega võitlemises üks olulisemaid eesmärke.

 

Toshiba peab oma sõna – VTT-testitud ja Eurovent-sertifikaat

Põhjamaades testitud ja Eurovent-sertifitseeritud Toshiba peab oma sõna energiatõhususe, soojuspumba sertifikaatkeskkonnasõbralikkuse ja vastupidavuse osas.

Toshiba Optimum õhksoojuspumbal on 2-aastane garantii.

 

 

RAS-25 mudel hind alates 1245 € (sis. käibemaksu ja standardpaigaldust)

RAS-35 mudel hind alates 1340 € (sis. käibemaksu ja standardpaigaldust )

 

Tahad optimaalsete näitajatega õhksoojuspumpa? Täida kõrvalolev vorm ja teeme sulle Toshiba Optimum õhksoojuspumba pakkumise! Võid ka helistada 518 3205 või saata e-kirja info[at]toshibaeesti.ee!

 

Laadi Toshiba Optimum õhksoojuspumba tootetutvustus alla siit!

 

<< Tagasi õhksoojuspumpade lehele

  Milline õhksoojuspumba mudel Sind huvitab?

  Toshiba Premium+Toshiba PolarToshiba AuroraToshiba ShoraiToshiba MultisplitToshiba UFH põrandamudelToshiba RAV ja VRFToshiba WiFi juhtimine